Навчання в умовах війни: ДПА скасовано, а ЗНО буде в дистанційному форматі

Опубліковано: 24.03.2022

Учора ВРУ ухвалила законопроєкт, яким дозволила одноразову зміну алгоритмів вступу до університетів, спрощення процедури ЗНО та скасування ДПА. 

Навчання в умовах війни: ДПА скасовано, а ЗНО буде в дистанційному форматі

Про це повідомляє у своєму Телеграм-каналі міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

“Головним для нас є забезпечення максимальної безпеки учасників освітнього процесу. На жаль, це означає неможливість проведення зовнішнього незалежного оцінювання в традиційному форматі у 2022 році”, – говорить міністр.

Тому ЗНО буде проведено у новому форматі: планується один онлайн-іспит, який об’єднає три навчальні дисципліни (українська мова, математика та історія України). Завдяки цифровізації будуть створені максимально безпечні умови для учасників вступної кампанії, а під час офлайн процедур будуть максимально дотримані безпекові протоколи.

Державна підсумкова атестація скасовується повністю – таким чином остаточні оцінки для свідоцтв про завершення навчання у школі будуть виставляти саме вчителі. 

Наразі МОН спільно з Комітетом освіти, науки та інновацій ВРУ, освітянами, експертами та батьками в дуже оперативному режимі працює над остаточним механізмом вступу у 2022 році. Його розробка знаходиться на фінальній стадії, і вже найближчим часом він буде презентований.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.