Ліки “Еутирокс” для лікування хвороб щитовидки зможуть отримати жителі Уманського району

Опубліковано: 29.03.2022

29 березня на Центр первинної медико-санітарної допомоги Паланської сільської ради було додатково передано ліки для людей із захворюваннями щитовидної залози.

Зокрема, 100 упаковок медпрепарату “Еутирокс” у дозуванні 50 мкг.

Забезпечити ліками вдалось команді народного депутата України Антона Яценка.

Його буде розподілено між амбулаторіями, в яких є сімейні лікарі, у селах Родниківка, Ладижинка, Дмитрушки, Колодисте, Юрківка та смт Бабанка.

Тож ліки зможуть отримати жителі Уманського району, у тому числі, й Паланської,  Ладижинської та Дмитрушківської ОТГ.

“Еутирокс” видаватимуть хворим безкоштовно відповідно до дози, яка їм потрібна на 1 місяць

  • Як отримати медпрепарат жителям Уманського району?

1. Звернутись до сімейного лікаря у Центрі первинної медико-санітарної допомоги Паланської сільської ради за адресою: м. Умань, вул. Білогрудівська, 2, поверх №1, каб. №141, 142, 143, 144, 145. 

Або ж звернутись до сімейних лікарів в амбулаторіях сіл Родниківка, Ладижинка, Дмитрушки, Колодисте, Юрківка та смт Бабанка.

2. При собі потрібно мати амбулаторну карту (форма № 025/о) або ж електронну медичну карту, в якій зазначено діагноз та показання до прийому медпрепарату “Еутирокс/ L-тироксин”.

3. Якщо у вас відсутня амбулаторна, електронна медична карта з записом про призначення препарату, сімейний лікар направить вас на консультацію до ендокринолога та у разі підтвердження діагнозу виписує направлення на прийом відповідних ліків.

4. Графік роботи кабінетів №141-145: з понеділка по п`ятницю з 8:00 до 16:30. У суботу, неділю працюють чергові лікарі у кабінетах №101, 102. 103, 104.

У село Кочержинці сімейний лікар приїжджає 2 рази на тиждень відповідно до потреб хворих. Він також видаватиме медпрепарат людям.

Біженці, переселенці також зможуть отримати ліки “Еутирокс” при наявності підтверджуючих документів (виписки з амбулаторної, стаціонарної карт, консультативні висновки, тощо), в яких зазначено про те, що вони потребують цього медпрепарату!

Для отримання допомоги можна звернутись до народного депутата України Антона Яценка за номером телефону: +38 (067) 327 54 77 або написати у соцмережах.

“Працюємо далі 24/7. Не словом, а ділом.

Закликаю усіх допомагати один одному!

Все буде Україна! Слава Україні!” — написав Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, Медпрепаратом “Еутирокс” будуть забезпечені люди із захворюваннями щитовидної залози

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.