ЗНО-2022 замінить Національний мультипредметний тест

Опубліковано: 02.04.2022

Національний мультипредметний тест замінить Зовнішнє незалежне оцінювання в Україні в 2022 році через війну. Він буде складатися з трьох іспитів: з української мови, математики та історії України. Про це повідомив міністр освіти й науки Сергій Шкарлет на брифінгу 1 квітня, пише “The Village”.

ЗНО-2022 замінить Національний мультипредметний тест

Тестування відбудеться «у формі комп’ютерного онлайн-тестування», для різних спеціальностей будуть встановлені різні вагові коефіцієнти оцінок, додають в МОН.

– Для вступу на бакалаврат потрібні результати тесту + мотиваційний лист + заява. Подання документів і підтвердження місця навчання буде здійснюватися через інтернет. Для вступу в коледж і ЗВО для деяких спеціальностей буде проведений творчий конкурс, – додають в міністерстві.

Уточнюють: «В інших важливих питаннях буде максимально збережено усталені правила та схеми організації роботи. Адресне розміщення бюджетних місць, широкий конкурс, відкриті та фіксовані конкурсні пропозиції, вступ для здобуття другої освіти, подання 5 заяв на бюджетні місця та до 20 заяв у загальному обсязі тощо».

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.