До Всеукраїнського розкладу онлайн доєднались більше 80 тисяч разів

Опубліковано: 04.04.2022

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет нагадав, що для організації навчання великої кількості дітей, зокрема евакуйованих, МОН спільно з компанією Google Україна створили Всеукраїнський онлайн розклад.

До Всеукраїнського розкладу онлайн доєднались більше 80 тисяч разів

Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки України.

Він розповів, що з початку запровадження проєкту (14 березня 2022 року) розкладом скористалися близько 80 тис. разів. Найбільше користувачів:

  • в Україні – понад 60 тис. кліків;
  • у Польщі – близько 4 тис.;
  • у Німеччині  – понад 1 тис.;
  • інші країни – близько 5 тис.

Зазначимо, інтерактивний розклад містить посилання на матеріали з різних ресурсів (Всеукраїнська школа онлайн, телеуроки, підручники тощо) для предметів згідно з календарно-тематичним плануванням. 

Крім того, з понеділка 21 березня «Освіторія» запустила прямі ефіри у Всеукраїнському розкладі разом з UNICEF Ukraine та МОН. Основна мета – підтримка дітей та контакт з однолітками і вчителями. 

Розклад цих уроків оновлюється за посиланням та публікується у месенджері Viber. Трансляції уроків можна буде переглянути на Youtube-каналі Освіторії, а окремі будуть продубльовані на Facebook-сторінці МОН. 

Також у межах освітнього проєкту «Навчання без меж» відбувається трансляція відеоуроків для школярів 5-11 класів на телеканалах ПЛЮСПЛЮС, «Піксель» та «Суспільне», а також платформах онлайн-телебачення MEGOGO, Київстар ТБ, 1+1 video, sweet. tv та Volia tv.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.