Скільки й чого вже посіяли на Черкащині аграрії

Опубліковано: 07.04.2022

Аграрії Черкаської області активно проводять сівбу ярих зернових культур, пише Черкаський край з посиланням на департамент агропромислового розвитку ОДА.

Скільки й чого вже посіяли на Черкащині аграрії

За розрахунковими прогнозами посівна площа по всіх категоріях господарств ярих зернових та зернобобових культур становитиме 476 тис. га, в тому числі кукурудзи на зерно біля 400 тис. га, пшениці – 6 тис. га, ячменю – 43 тис. га, зернобобових культур та проса близько 27 тис. га.

Станом на 4 квітня 2022 в усіх районах області продовжується посів ярих культур. Наразі аграріями посіяно 1,7 тис. га ярої пшениці, 3,4 тис. га ярого ячменю та 0,3 тис. га гороху. Розпочато посів цукрового буряка та вівса.

За попередніми даними очікується збільшення посіву технічних культур на 4,8% , або становитиме 381,1 тис. га в т.ч. соняшнику 245 тис. га.

У поточному році радимо підприємствам орієнтуватись насамперед на внутрішній ринок та його потреби, це варто робити і для продовольчої безпеки країни, і для забезпечення можливості продажу вирощеного врожаю. Внутрішній ринок помірно цікавиться продовольчою пшеницею, гречкою, вівсом, просом, житом, горохом, ячменем, соняшником.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.