Розмитнення авто в Україні офіційно стало безкоштовним

Опубліковано: 11.04.2022

В Україні тепер можна розмитнити авто безкоштовно. Відповідний закон підписаний президентом, опублікований і вже набув чинності. Про це повідомляється на сторінці Державної митної служби у Telegram, пише Фокус.

Розмитнення авто в Україні офіційно стало безкоштовним

Нагадаємо, що на час воєнного стану ПДВ та ввізне мито на автомобілі й інший імпорт скасовуються для фізичних осіб і платників єдиного податку 1, 2 та 3 груп. Крім того, фізичні особи під час ввезення транспорту не платитимуть ще й акциз.

Так, за розмитнення громадянам не доведеться платити. Утім, деякі платежі під час встановлення авто на облік все ж таки залишаються. Це збір до пенсійного фонду для першої реєстрації авто в Україні, а також оплата послуг митниці та сервісному центру МВС. Крім того, необхідний сертифікат відповідності еконормам (близько 1400-1500 грн) тоді, коли в техпаспорті не вказано екологічний стандарт автомобіля.

Крім того, існують обмеження на автомобілі з країни-агресора — ввезти та поставити на облік машини на російських і білоруських номерах не вдасться.

Нові правила поширюються на легкові та вантажні автомобілі, мотоцикли, автобуси та кузови авто. Вимоги до транспорту залишаються незмінними: можна ввозити легкові машини стандарту Євро-2 та вище та вантажівки й автобуси класу Євро-5 та вище. Жодних обмежень щодо подальшого перепродажу чи кількості ввезених авто немає.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.