“Перемога за нами!” – Народний депутат України Антон Яценко прокоментував напад на нього в Умані

Опубліковано: 25.04.2022

25 квітня 2022 року в Умані народний депутат України Антон Яценко записав відеозвернення до людей, в якому прокоментував ситуацію з нападом на нього у його громадській приймальні в м. Умань.

Під час підготовки гуманітарної допомоги для військових на передовій був здійснений напад на народного депутата Антона Яценка у його громадській приймальні. Серед нападників-провокаторів: Вячеслав Зозуля, який працює на бізнесмена Андрія Дикуна, Ольга Ситник, Андрій Столяр та інші замовні особи.  

Хулігани розгромили приймальню та закидали борошном, яйцями та різними предметами приймальню та Антона Яценка.

Народний депутат Антон Яценко заявив — “Я тричі обирався, як народний депутат від міста Умань та маю велику підтримку людей. Така активність хуліганства відбулась саме зараз, через те, що в місті Умань 18 квітня  відбулось кримінальне голосування, коли навіть приїжджав голова військової адміністрації та продавлював депутатів. Три депутати були не в Україні, а знаходились в Польщі, Німеччині та один з депутатів від відсутньої вже фракції ОПЗЖ був у Португалії. Та це не завадило прийняти рішення для того, щоб призначити Олега Ганіча першим заступником Уманського міського голови. 

Саме для того, щоб мене відсторонити від Умані.

Як повідомив Антон Яценко, при в’їзді до міста машину народного депутата зупиняли озброєні люди та ставили питання не пов’язані з безпекою, також порадили бути обачним. З цього моменту він не несе відповідальності за місто. Містом сьогодні фактично керує організоване злочинне угрупування.

“Впевнений, що буде перемога за Україною і коли закінчиться військовий стан, люди, які наживаються на війні отримають справедливу оцінку за свої дії. Буде відкрито кримінальне провадження та взяте показання у свідків.

Ганебно, що в Умані під час військового стану робляться такі ганебні речі.

Всім бажаю добра та розуму, не зважаючи ні на що продовжимо працювати” – наголосив Антон Яценко.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.