Команда Антона Яценка привезла гуманітарну допомогу з одягом, взуттям та іграшками у село Шукайвода Уманського району

Опубліковано: 27.04.2022

Нещодавно команда народного депутата України Антона Яценка привезла гуманітарну допомогу до села Шукайвода Уманського району.

Серед вантажу: 

  • одяг;
  • взуття;
  • іграшки.

Їх передали біженцям, переселенцям, багатодітним малозабезпеченим родинам, дітям, які перебувають під опікою, і дітям захисників України, які проживають у селі Шукайвода та в інших селах Христинівської ОТГ.

Якщо комусь із зазначених осіб потрібна допомога, звертайтесь за адресою: с. Шукайвода, вул. Свято-Михайлівська, 6, приміщення гімназії.

Графік роботи: з понеділка по п`ятницю з 8:00 до 16:00.

“Працюємо далі 24/7. Не словом, а ділом.

Закликаю усіх допомагати один одному!

Все буде Україна! Слава Україні!” — написав Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, Команда Антона Яценка доставила гуманітарну допомогу для переселенців, які проживають у селі Полянецьке на Уманщині

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.