«Кому война, а кому мать родна»: про розкрадання гуманітарної допомоги (ВІДЕО)

Опубліковано: 05.05.2022

Війна показує, хто є хто. Поки вся Україна згуртовано бореться з країною-агресором росією, всі українці намагаються допомогти одне одному, з’являються ті, про яких кажуть «кому война, а кому мать родна»!

Народний депутат України Антон Яценко у своєму відеоблозі на сторінці у Facebook розповів про відомі йому факти розкрадання гуманітарної допомоги в Умані. З цього приводу парламентар вже звернувся із заявою про злочин до правоохоронних органів.

«РОЗКРАДАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ЦЕ ЩЕ ГАНЕБНІШИЙ ВЧИНОК, НІЖ МАРОДЕРСТВО. ВВАЖАЮ, ЩО МАЄ БУТИ ПРОВЕДЕНО РОЗСЛІДУВАННЯ І СТОСОВНО ТИХ ОСІБ, ЯКІ ЦИМ ЗАЙМАЮТЬСЯ, І ТИХ, ХТО «КРИШУЄ» ЦЕ ЧИ СВІДОМО НЕ РЕАГУЄ НА РОЗКРАДАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ“, – ЗАУВАЖИВ НАРОДНИЙ ОБРАНЕЦЬ.

«ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! МИ ОБОВ’ЯЗКОВО ПЕРЕМОЖЕМО! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!» – НАПИСАВ ПАРЛАМЕНТАР.

Зауважимо, на жаль, цей випадок не є поодиноким. Нещодавно трьох жительок міста Калинівка на Вінниччині затримали під час розкрадання гуманітарної допомоги для ЗСУ та переселенців. Також відомо про розкрадання гуманітарного вантажу на Львівщині та у Чернігові.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла Закон щодо відповідальності за використання гуманітарної допомоги під час дії воєнного стану «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконне використання гуманітарної допомоги» №2155-ІХ від 24 березня 2022 р, яким встановлена кримінальна відповідальність за незаконне використання гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги.

Фото тематичне

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.