Олімпійський осередок Черкащини провів рухливо-спортивний захід для родин переселенців

Опубліковано: 17.05.2022

Активний та спортивний олімпійський захід влаштували для школярів та їхніх батьків, які через бойові дії змушені були залишити рідний дім та знайти прихисток в місті Черкаси. Ці діти долучилися до навчання в Черкаській спеціалізованій школі № 28 ім. Т. Шевченка.

Олімпійський осередок Черкащини провів рухливо-спортивний захід для родин переселенців

Про це повідомляють у відділенні НОК України в Черкаській області.

Саме там відділення НОК України в Черкаській області спільно з колективом навчального закладу й провели зустріч в межах проєкту DO like OLYMPIANS. Аби підтримати родини внутрішньо переміщених осіб, до заходу долучилися й школярі-черкащани з родинами.

Зустріч розпочали руханкою, яка допомогла трохи потренуватися та гарно «зарядитися». Потім діти з батьками сформували команди й гуртом стали учасниками активностей. Вони взяли участь в естафетах, де виконували цікаві завдання з м’ячами, обручами та іншим спортивним приладдям, та визначали найспритніших та найвміліших у різноманітних естафетних вправах.

Учасники заходу під час руханки та естафети збадьорилися, позаймалися фізичними вправами, отримали позитивні емоції. Відділення НОК України в Черкаській області відзначило учасників олімпійськими подарунками.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.