У Шполі активізувались шахраї, які представляються податківцями

Опубліковано: 18.05.2022

У період дії воєнного часу на території Черкаської області активізувалась діяльність невстановлених осіб, які здійснюють шахрайські дії щодо підприємців.

У Шполі активізувались шахраї, які представляються податківцями

Про це повідомляє пресслужба ГУ ДПС у Черкаській області.

Останнім часом на території Черкаської області знову спостерігають збільшення випадків телефонних дзвінків та повідомлень у менеджерах до керівників суб’єктів господарської діяльності області, які здійснюються невстановленими правопорушниками, що представляються посадовими особами Головного управління ДПС у Черкаській області або довіреними особами таких посадовців.

Злочинці здійснюють психологічний тиск на підприємців, щоб заволодіти грошовими коштами під будь-яким приводом (надання грошової допомоги, погрози застосування штрафних санкцій, уникнення проведення перевірок тощо). Зазначені особи пропонують перераховувати грошові кошти на карткові рахунки різних банківських установ України.

Особливо активізувались шахраї на території міста Шпола. Спроби ошукати платників податків зафіксовано з телефонного номеру мобільного оператора України (095) 229-45-21.

Головне управління ДПС у Черкаській області наголошує, що посадові особи органів ДПС діють виключно в межах повноважень та не можуть звертатися до платників з подібними проханнями.

У разі виявлення фактів шахрайських дій з боку невідомих осіб, черкащан просять намагатись зібрати всю можливу інформацію про злочинців (прізвище, імя, номери телефонів, номери карткових рахунків).

Якщо ви постраждали від дій аферистів або маєте інформацію про подібні випадки, варто телефонувати 102 або повідоми ГУ ДПС у Черкаській області за телефоном 0472–33-91-27.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.