Черкащанка перша в області одночасно оформила два біометричних документи

Опубліковано: 25.05.2022

Нову послугу з одночасного оформлення, у тому числі замість втраченого або викраденого, обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон тестують у підрозділах Міграційної служби Черкащини.

Черкащанка перша в області одночасно оформила два біометричних документи

Про це інформує Міграційна служба Черкаської області.

Першою в області скористалася новою послугою черкащанка Валентина у Черкаському відділі Управління ДМС у Черкаській області. Паспорт громадянина України оформлювала у зв’язку зі зміною прізвища після одруження, заодно і вирішила оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон. Про можливість одночасного оформлення двох біометричних документів дізналася із сайту Державної міграційної служби. Дівчина зазначає, що завдяки новій послузі можна зекономити час, адже раніше довелося б очікувати спочатку виготовлення ID-картки, а вже після її отримання – подати заяву на оформлення закордонного паспорта.

Черкащанка перша в області одночасно оформила два біометричних документи

Одночасно оформити ID-картку та паспорт для виїзду за кордон вирішили одними із перших черкащанка Вікторія та харків’янка пані Ірина. Вони подали заяви у секторі оформлення документів № 1 Управління ДМС у Черкаській області.

Надання нової послуги стало можливим після набрання чинності постанови КМУ від 07.05.2022 № 541 “Про реалізацію експериментального проекту щодо одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон”.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.